НАША ІСТОРІЯ

Мене звати Балог Рената. Я викладач, перекладач, консультант та методист. За спиною 7 років досвіду викладання та перекладу, мовного тренерства та розробки навчальних матеріалів. Мені захотілось поділитись своїм досвідом та навчати більше й більше студентів, тому що зрозуміла, що мій метод навчання дієвий. Таким чином, 🔶1 липня 2016 року🔶 мною були започатковані мовні курси «Live and Learn». Назва якої перекладається, як «Живи та Вчись», тобто ніколи не пізно навчатися і вдосконалювати свої мовні навички.

Мовні курси «Live and Learn» знаходяться 📌 в місті Ужгород, у Закарпатській області, в Україні. На наших курсах Ви маєте можливість вивчати 🔷угорську та 🔷англійську мову, також пропонуємо вивчення 🔷української мови для іноземців, та для тих, хто хотів би покращити свої знання. Наші курси постійно розвиваються командою викладачів і ми працюємо для того, щоб Вам було легко і цікаво вивчати іноземні мови!

✅ За 4 роки успішної роботи мовних курсів ми навчили більше 500 студентів, дорослих та дітей. За 7 років роботи більше 700 задоволених студентів.

✅ Наші студенти з 🌎 13 країн світу: Україна, Угорщина, Словаччина, Чехія, Польща, Білорусь, Австрія, Італія, Іспанія, Німеччина, Данія, Велика-Британія та Сполучені Штати Америки.

✅ Нами написані більше 📝 200 статей з унікальним та корисним контентом.

✅ Ми пишаємось 2 проведеними тематичними майстер-класами для дітей на угорській мові, які вперше були започатковані в Ужгороді саме нашою школою.

✅ Для професійної роботи ми черпаємо зі свого досвіду усного та письмового перекладів у сфері медицини, юриспруденції, туризму, у сфері продажів та будівництва. Перекладали офіційні листи, веб-сторінки, дипломні роботи. Супроводжували групи на конференції, та в подорожах.

✅ Ми активно навчаємось і вже відвідали більше 30 навчальних семінарів.

✅ Ми пропонуємо ефективний навчальний матеріал та власну унікальна подачу матеріалу.

✅ Наша 📚 методика базується на тому, щоб легко та цікаво подавати матеріал, підлаштовуючись під інтереси студентів. Викладач підбирає для вас програму, працюючи за нашими власними матеріалами та методиками, збалансовано комбінуючи розмовний та граматичний аспект. Ми зосереджуємось на розвитку розмовного аспекту. Тому 📌 60% навчання звернене саме на це, інші 📌 40% - це необхідна граматична частина. В навчальний процес завжди додаємо ситуації з реального життя. Активно використовуємо на заняттях різні карточки, які сприяють вивченню лексики, також за їхньою допомогою студенти практикують формулювання речень, діалогів, розповідей. Це з одного боку економить час, студенту не потрібно довго роздумовувати/фантазувати, а з іншого боку це розширює лексику та межі спілкування студентів.

✅ Крім того, що ми навчаємо повсякденному користуванню іноземною мовою, ми підготовлюємо наших студентів до:

    • поступлення в угорську школу, до угорських ВНЗ;

    • співбесід різного типу (робота, отримання візи, отримання громадянства, гранти),

    • екзамену ECL,

    • екзамену з Конституційних Основ з угорської мови,

    • також займались мовною підготовкою до конкурсу на зайняття посад державної служби в закордонних дипломатичних установах України.

За останні 4 роки ми активно розвинули 💻 онлайн навчання. І з індивідуальних занять перейшли вже і на онлайн парні та групові заняття. Навчаємо і дорослих, і дітей. Дистанційне навчання зручне для тих учнів, які хочуть зекономити свій час, і не тратити на поїздки до школи, і назад. А основне це те, що онлайн навчання відкриває ваші можливості!