Наша історія та колектив

Мене звати Балог Рената. Я викладач, перекладач, мовний тренер, консультант та методист. За спиною 6 років досвіду викладання та перекладу, мовного тренерства та розробки навчальних матеріалів. Мені захотілось поділитись своїм досвідом та навчати більше й більше студентів, тому що зрозуміла, що мій метод навчання дієвий. Таким чином, 1 липня 2016 року мною були започатковані мовні курси «Live and Learn». Назва якої перекладається, як «Живи та Вчись», тобто ніколи не пізно навчатися і вдосконалювати свої мовні навички.

Мовні курси «Live and Learn» знаходяться в місті Ужгород, у Закарпатській області, в Україні. На наших курсах Ви маєте можливість вивчати угорську та англійську мову, також пропонуємо вивчення української мови для іноземців, та для тих, хто хотів би покращити свої знання. Наші курси постійно розвиваються командою викладачів і ми працюємо для того, щоб Вам було легко і цікаво вивчати іноземні мови!

За 3 роки успішної роботи мовних курсів ми навчили більше 400 студентів, дорослих та дітей. За 6 років роботи більше 600 задоволених студентів. Наші студенти з 13 країн: з України, із Закарпаття (практично з усіх куточків краю), з таких країн як Угорщина, Словаччина, Чехія, Польща, Білорусія, Австрія, Італія, Іспанія, Німеччина, Данія, Велика-Британія та Сполучені Штати Америки.

Нами написані більше 137 статей з унікальним та корисним контентом.

Ми пишаємось 2 проведеними тематичними майстер-класами для дітей на угорській мові, які вперше були започатковані в Ужгороді саме нашою школою. Ми пропонуємо ефективний навчальний матеріал та власну унікальна подачу матеріалу.

Для професійної роботи ми черпаємо зі свого досвіду усного та письмового перекладів у сфері медицини, юриспруденції, туризму, у сфері продажів та будівництва. Перекладали офіційні листи, веб-сторінки, дипломні роботи. Супроводжували групи на конференції, та в подорожах.

Ми активно навчаємось і вже відвідали більше 20 навчальних семінарів.

Крім того, що ми навчаємо повсякденному користуванню іноземною мовою, ми підготовлюємо наших студентів до

  • поступлення в угорську школу, до угорських ВНЗ;
  • співбесід різного типу (робота, отримання візи, отримання громадянства, гранти),
  • екзамену ECL,
  • екзамену з Конституційних Основ з угорської мови,
  • також займались мовною підготовкою до конкурсу на зайняття посад державної служби в закордонних дипломатичних установах України.