Наша команда

Балог Рената

Засновник та керівник. Викладач угорської мови.

+38 098 63 87 917


Присяжна Крістіна

Викладач угорської мови.


"Я вчитель угорської мови. Майже 2 роки працюю на курсах іноземних мов Live&Learn, разом з чудовою командою. Зі всіх сил стараюся удосконалювати свої навички та досвід, який здобуваю під час роботи. На моїх заняттях в учнів завжди гарантований хороший настрій та ефективний результат. Я виготовляю індивідуальний навчальний план для кожного студента, і ми обговорюємо цікаві розмовні теми з буденного життя. Також слухаємо аудіо матеріали, переглядаємо відео, та обговорюємо їх. З дітьми люблю використовувати різноманітні ігри, але це полюбляють і дорослі. Найчастіше мої студенти навчаються для здачі документів на громадянство, проте це не заважає вивчати угорську мову як слід. Багатьом мова потрібна для буденного життя, для подорожей та навчання. І звісно ж, мої любі дітки, яким допомагаю у вивченні мови протягом навчального року. В цій роботі необхідно використовувати всебічні знання, адже ми розбираємо з дітками і мовознавство, і математику, і географію, історію та інші предмети на угорській мові. Тому, іноді доводиться бути і вчителем мови, і вчителем історії. Але від того і цікава моя робота, та уроки. Тому, запрошую всіх до нас на навчання!"

Голош Катерина

Викладач угорської мови.


"Викладацькою діяльністю займаюся з 2012 року, зокрема, у 2018 році приєдналася до команди вчителів Live Learn. У залежності від потреб наших клієнтів, планую курс навчання у таких напрямках: - підготовка до співбесід, мовних іспитів, подання на громадянство; - навчання угорської мови від початкового рівня до розмовного; - допомога школярам у засвоєнні навчальних предметів угорською мовою. Дивлюсь на викладання не просто як на роботу, а як на покликання. Люблю навчати і також люблю людей, котрих навчаю. Вважаю, що доброзичливе ставлення, уміння увійти в положення і зрозуміти учня, вкрай важливі для успішного навчального процесу. Не боюсь експериментувати, шукати нові ідеї, з якими буде цікаво працювати і мені, та учням. Хай це буде генератор мемів, розбір текстів пісень та фільмів, сторітелінг чи мовна гра. Головне, щоб було цікаво, весело і корисно!"

Щоголев Михайло

Викладач англійської мови.


"Я навчаю англійській мові з кінця 2019 року. Мене справді цікавить особистість кожного учня, його інтереси, смаки і вподобання. Кожна людина має теми, на які їй цікаво говорити, і питання, на які хоче знайти відповіді; моя справа як викладача мови — показати, де шукати ці відповіді, і дати засіб для вираження думок. З підлітками ми слухаємо (і зрештою розуміємо) пісні Біллі Айліш, говоримо про майбутн, технології і спорт; з дітьми готуємося до походів і вчимося визначати мрії; з дорослими плануємо тури рок-гуртів і торгуємося при купівлі уявної машини. Чим би не цікавилася людина, це можна обговорити англійською — і ми це обов’язково обговоримо: детально, ввічливо і дружньо. Так само персоналізована і форма навчання: якщо вам подобаються тести — ви отримаєте тести, якщо любите писати — писатимете багато і часто, а якщо хочете говорити, але поки соромитеся, — дуже скоро зрозумієте, що вмієте підтримати бесіду. Орієнтація на особистість не заважає дотримуватися стандартів. Всі ці підходи дозволять підготуватися і до ЗНО, і до профільних екзаменів, покращити знання мови для пошуків кращої роботи чи просто кращих успіхів у школі, щоб наздогнати і обігнати пихатих однолітків, які вчили англійську довше. Інколи буде важко, але цікаво!"