Великодній Словничок
Квітень 28, 2019
Мова і Музика
Травень 4, 2019
Показати все

Недавно ми провели наш другий майстер-клас для дітей угорською мовою! 

Творчість розвиває дитину і робить її більш відкритою до спілкування. Саме тому ми вирішили поєднати ці два важливі компоненти в одне ціле. На таких заходах є можливість не тільки позайматись рукоділлям, але й попрактикувати угорську мову. Важливо, щоб діти чули мову не тільки на основних заняттях, але і за межами занять. Така практика корисна для дітей, в чиїх сім’ях не всі спілкуються угорською мовою.

На наших майстер-класах приймають участь не тільки наші учні, але й інші зацікавлені діти. Ми раді бачити і тих діток, які тільки-тільки почали вивчати мову, або для яких угорська ще нова, та невідома мова. Адже на майстер-класах ми використовуємо дві мови синхронно. Тому, такі події підходять всім))

Темою даного майстер-класу було виготовлення Великоднього декору, розфарбовування яєць та багато іншого) Діти зробили кошики, розфарбували великодні яйця, і в процесі виготовлення вчили слова, пов’язані з Великоднем, повторяли кольори, та співали великодні пісеньки на угорській мові.

А ось тут невеличкий фотозвіт: 

#LiveandLearn #hungarian #magyar #венгерский #угорська #изучениевенгерского #вивченняугорської #курсиугорської #мастерклас #майстерклас #практика #gyakorlat #language #nyelv #instalearn #study #learning #навчання #мова #вчительугорської #преподаватель #венгрия #угорщина #hungary #magyarország #budapest #gyerek #діти #дитина #курсидлядітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *