Оберіть мову та курс для себе

Мови, які викладаємо

Курси іноземних мов Live&Learn пропонує цікаве та якісне навчання для дорослих (від 18 років та старше) та для дітей (від 7 до 18 років).

З наступних типів занять можете обирати:

  • групові заняття
  • парні заняття
  • індивідуальні уроки
  • онлайн уроки

З перевагами занять можете ознайомитись тут

Всі типи занять проходять двічі на тиждень за стабільним графіком.

Підбираються дні та час, який підходить вам та викладачу: з 10.00 по 20.00, з понеділка по п'ятницю, субота і неділя вихідні.

Перше заняття пробне, безкоштовне. На цьому занятті викладач тестує ваш рівень, а ви в свою чергу можете спробувати заняття, а також зрозуміти чи подобається вам викладач та тип заняття.

Термін навчання ми не обмежуємо, це визначається вашими цілями та бажаним рівнем знань. Мінімальний період навчання 3 місяці.

Викладач підбирає для вас програму, працюючи за нашими власними матеріалами та методиками, збалансовано комбінуючи розмовний та граматичний аспект.

Оплата відбувається за абонементною системою, тобто на місяць вперед. Ви можете придбати абонемент з 8 занять, при відвідуванні уроків двічі на тиждень. В разі пропусків, одне заняття можна переносити на наступний місяць (цей урок має бути відроблений в перший тиждень наступного місяця, інакше він згорає). Інші пропущені уроки вважаються проведеними. В будь-якому разі студент має попереджати викладача про зміни, запізнення, відсутність та інше. Надаємо безкоштовну консультацію із незрозумілими темами, або з іншими питаннями.

Заповніть заявку на навчання і ми зможемо підібрати вам викладача та назначити пробне заняття

У вас є можливість обрати будь-який тип занять та записатись на пробний урок. Ловіть момент!