Оберіть мову та курс для себе

Мови, які викладаємо

Курси іноземних мов Live&Learn пропонує цікаве та якісне навчання для дорослих (від 18 років та старше) та для дітей (від 7 до 18 років).

З наступних типів занять можете обрати:

  • групові заняття
  • парні заняття
  • індивідуальні уроки
  • онлайн уроки

З перевагами занять можете ознайомитись тут

Всі типи занять проходять двічі на тиждень за стабільним графіком.

Підбираються дні та час, який підходить вам та викладачу: з 10.00 по 20.00, з понеділка по п'ятницю, субота і неділя вихідні.

На першому занятті викладач тестує ваш рівень, планує подальшу роботу з вами, а ви в свою чергу можете зрозуміти чи підходять вам викладач та обраний тип заняття.

Термін навчання ми не обмежуємо, це визначається вашими цілями та бажаним рівнем знань. Мінімальний період навчання 6 місяців.

Викладач підбирає для вас програму, працюючи за нашими власними матеріалами та методиками, збалансовано комбінуючи розмовний та граматичний аспект.

Оплата відбувається за абонементною системою, тобто на місяць вперед. Ви можете придбати абонемент з 8 занять, при відвідуванні уроків двічі на тиждень. В разі пропуску заняття, одне заняття можна відпрацювати окремо від основних занять. Інші пропущені уроки вважаються проведеними. В будь-якому разі студент має попереджати викладача про зміни, запізнення, відсутність та інше.

Надаємо безкоштовну консультацію із незрозумілими темами, або з іншими питаннями.

У вас є можливість обрати будь-який тип занять та записатись на пробний урок. Ловіть момент!