Розпочніть Новий Рік з вивчення мов!))
január 8, 2021
Як визначити свій рівень мови?
február 10, 2021

Поки всі відпочивають, ми старанно шукаємо цікавинки для вас.😉 Сьогодні їдемо до Балатону!🌅А точніше в курортне містечко Balatonboglár, в області Somogy. А тут вас зустріне 😍незвична архітектурна споруда – оглядовий майданчик у формі сфери🌐 🔸Gömbkilátó🔸(Gömb – сфера, kilátó – оглядовий майданчик). Ця споруда розташована на горі Várdomb, звідки відкривається неймовірний краєвид на Балатон!🌅 Вночі сфера освітлюється і виглядає, як казкова сфера✨, навіть видно її з протилежного берегу Балатону.


.
🧐Сферу почали будувати у ‘50-х рр. 20.ст. на світову архітектурну виставку. Після виставки сфера потрапила у Balatonboglár, де її оновлювали декілька разів і з 2012 року вона красується в теперішньому вигляді.

.
📝Діаметр сфери 15 м, складається з 240 трикутних плит. Сферу хотіли покрити склом, однак відкинули цю ідею, і вона залишилась відкритою.
.
📌Вхід до сфери платний – 300/250 форинтів, відкрито з 10.00 до 18.00/19.00). Навколо ви можете влаштувати пікнік🏖️, погуляти🌄, покупатися🛶, навідатися в парк розваг🎢 (Balatonboglári Kalandpark), де буде бобслейна доріжка, канатна дорога, скелелазіння🧗, дитячий майданчик, стрільба з лука та багато іншого.🤩 В самому місті ви побачите історичні споруди⛪, скуштуєте смачні вина🍷, а якщо приїдете літом, то навіть можете потрапити на змагання по перепливу🏊 Балатону (Balaton-átúszás, 5,2 км).

.

       
.

.

📌Зберігайте статтю і додайте цю казкову локацію в свій чек-лист подорожей.🗺️ Balatonboglári Gömbkilátó, Kilátó utca, 8630 Balatonboglár.

#цікавурубрикутижня #цікавалокація #мовнашкола #мовнийцентр #англійськаонлайн #англійськамова #вчимоанглійську #угорськаонлайн #угорськамова #вчимоугорську #венгерский #венгерскийязык

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.