Переваги та недоліки онлайн навчання
december 23, 2020
Розпочніть Новий Рік з вивчення мов!))
január 8, 2021

Вчити іноземну мову – завдання не з простих. ‍♀️ Потрібно мати хорошу мотивацію та вибудувати навчальний процес так, щоб він протікав легко, весело і при цьому ефективно..Сьогодні ділимося з вами лайфхаками, які допоможуть зробити навчання максимально результативним.

.

Секретного методу вивчити мову за місяць не існує. ‍♀️ Вивчення іноземної мови потрібно перетворити не стільки в корисний, скільки в приємний досвід.

.

Додайте розважальні елементи, спробуйте використовувати ігровий формат навчання, придумайте цікаві завдання, картки – і побачите, процес піде значно швидше.

.

Навчайтеся онлайн. Саме онлайн заняття допомагають зекономити час на поїздки до школи і назад, таким чином ви матимете набагато більше часу, щоб повторити вивчений матеріал до і після заняття.

.

Вчити мову – це не тільки робити вправи. Можна тренувати навик, слухаючи пісні, дивлячись або читаючи книжки на мові, яку вивчаєш.

.

Займайтеся з викладачем.‍ Тільки викладач зможе в потрібний момент пояснити різницю між Present Perfect і Past Continuous в англійській мові, або між Kinél, Kinek van та Kinek в угорській мові , не дати кинути навчання при перших же труднощах, допоможе покращити вимову та відстежити прогрес.

.

Для багатьох дуже складно зібратися з думками і записатися на перший урок.‍♀️ Планувати навчання можна роками – цього часу цілком вистачило б, щоб заговорити іноземною мовою на пристойному рівні.‍ Тому, якщо хочете прискорити процес, перестаньте відкладати.❗ А ми будемо раді Вам допомогти!‍

.

До речі, можна вже записатися на пробне заняття на січень! Час летить – repül az idő – time flies, встигніть за ним))

.

_________________________________

Live Learn

⬜ +380957233042

⬜ +380986387917

м.Ужгород,пл.Ш.Петефі,47 (2 поверх)

#мовнийцентр #мовнашкола #вчимоугорську #вчимоанглійську #ужгород #україна #закарпаття #livelearn #англійська #угорська #мова #онлайннавчання #навчанняонлайн #лайфхак

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.