🤷‍♀️ЧОМУ ВАРТО ЗАПИСАТИСЯ НА ІНТЕНСИВНИЙ КУРС?

Boldog vagy?
május 21, 2020
Szép?! – А ще як сказати?
május 27, 2020
Az összes megjelenítése

Ми для вас зібрали декілька причин, чому варто записуватись на інтенсивні курси, тим більше Онлайн!
.
📑⏱️1. Швидкий і гарантований результат

На інтенсивному курсі англійської ви почнете говорити вже через кілька занять! Адже, програма побудована таким чином, щоб на кожному занятті Ви вивчали щось нове і використовували вивчене!
.
2. Економія часу

У порівнянні зі звичайним курсом ви пройдете матеріал в 3 рази швидше. В результаті, Ви заощадите значну частину часу. А також, не забувайте, що Вам не потрібно нікуди добиратися, адже навчання проходить Онлайн!
.
👥3. Занурення в англомовне середовище

Навчання на інтенсивному курсі аналогічне зануренню в англомовне середовище. Під час навчання створюється обстановка іноземного середовища, де ви спілкуєтеся англійською, ніби ви перебуваєте закордоном. На інтенсиві у Вас є можливість використовувати англійську в рази частіше, ніж на звичайних курсах, де проходять уроки 2 рази на тиждень.
.
💰4. Економія грошей

Більшість курсів розтягують навчання на довгі місяці, тим самим збільшуючи час, який ви витрачаєте на вивчення англійської, а відповідно і грошей. Отже, якщо Ви хочете зекономити час та гроші, і заговорити швидше – інтенсив якраз для Вас!

А ви для себе що виберете? 

Вивчайте іноземні мови разом з Live&Learn. Хочеш більше дізнатись про інтенсив з англійської мови, то ось посилання для інформації

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.