Számok - tények

6

év tapasztalat


600+

elégedett diák


137

egyedi és hasznos cikk


2

tematikus mester-kurzus


20

meglátogatott oktatási szeminárium


Előnyeink

Kellemes környezetben
való tanulás
Anyanyelvi szinten
beszélő tanárok
Élő párbeszédek.
Valódi szituációk az életből
Garantált eredmény

Válasszon oktatási formát

parallax background

Відкрий для себе світ разом з Live&Learn

Курси іноземних мов Live and Learn успішно працюють з 01 липня 2016 року. Ми знаходимось в місті Ужгород, у Закарпатській області, в Україні. На наших курсах Ви маєте можливість вивчати угорську та англійську мову, також пропонуємо вивчення української мови для іноземців, та для тих, хто хотів би покращити свої знання. 

Угорську мову називають другою найважчою мовою світу. Це дійсно так, нікого не будемо переконувати у протилежному. Але її Можна вивчити, вона до того ж цікава, незвична та логічна мова, тому її варто вивчати. 

Англійська мова являється пріоритетною в світі, тому що це мова сучасності, особливо бізнесу, інтернету та подорожей. Ця мова завжди залишатиметься актуальною для дорослих та дітей.

З викладанням української мови ми хотіли би популяризувати її серед іноземців, які проживають в Україні, або тут хотіли би розвивати свою справу, а також серед жителів української діаспори, які мають бажання підтримувати та розвивати свою рідну мову. 

У наш час вже мало хто задає собі питання «Навіщо вивчати іноземні мови?» Ми з дитинства починаємо розуміти, що знання ще однієї мови, крім рідної, відкриває перед нами численні можливості та перспективи. Як сказав Йоганн Вольфганг фон Ґете, відомий німецький поет: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина».

Знання іноземних мов відкриває перед нами двері у світ бізнесу та інформації. Що може бути кращим, ніж спілкуватися з партнерами по бізнесу без перешкод, дізнаватися інформацію з перших уст, тим самим, бути у вихорі подій? Завдяки мовам можемо розуміти іноземні фільми, пісні, читати твори різних народей в оригіналі. Під час подорожей ми можемо почувати себе вільніше, знаючи мову країни, в яку ми поїхали. Цим самим ми виражаємо повагу до інших націй. 

Але, одна з основних плюсів вивчення іноземної мови – це відкриття для себе іншого світу, інших народів, менталітету, традицій, культури, звичок та багато іншого. Це все нове вносить у наше життя цікавинку. Це дає нам можливість дивитись на світ та на оточуючих інакше, підходити до ситуацій з різних сторін, розширювати свій кругозір.

Мовних курсів в Ужгороді не мало, але мало тих, хто навчає не тільки мові, але й культурі та історії. Ми навчаємо, доводячи кожного разу, що мови вчити цікаво, весело, варто та однозначно результативно.
Live&Learn Курси іноземних мов створене з команди викладачів для того, щоб Вам було легко і цікаво вивчати іноземні мови! Fedezd fel a világot a Live&Learn-nel

2016. július 1. óta sikeresen működik a Live&Learn Idegen nyelv tanfolyam. Ungváron, Kárpátalján helyezkedünk el. Tanfolyamunkon a magyar és az angol nyelvet lehet elsajátítani, továbbá az ukrán nyelv elsajátítását ajánljuk külföldieknek, és mindazoknak, akik szeretnék magasabb szintre emelni tudásukat.

A magyar nyelvet a világ második legnehezebb nyelvének nevezik. Ez valójában így van, nem fogjuk ellenezni. Viszont abban biztosak vagyunk, hogy meg lehet tanulni. Főleg azért, mert a magyar érdekes és logikus nyelv, és érdemes elsajátítani. Népszerűsíteni szeretnénk a magyar nyelvet, kultúrát, művészetet Kárpátalján, és azon túl. Mindenképp szeretnénk fenntartani és fejleszteni a magyar identitást tájunkon.

Az angol nyelvnek elsőbbsége van, mivel ez a korszerű világ, a business, az internet, és az utazások nyelve. Ez az idegen nyelv mindig aktuális lesz kicsik és nagyok körében.

Az ukrán nyelv oktatását az Ukrajnában élő külföldieknek ajánljuk, továbbá azoknak, akik itt szeretnék fejleszteni vállalkozásukat, és az ukrán diszpórának, akik támogatni és fejleszteni szeretnék anyanyelvüket.

A mai világban már egyre kevesebben teszik fel maguknak azt a kérdést, hogy „Miért szükséges tanulni az idegen nyelveket?” Már gyermekkorunkban kezdünk rájönni arra, hogy még egy nyelv elsajátítása, az anyanyelvünkön kívül, rengeteg lehetőséget és kilátást nyit előttünk. Ahogy Johann Wolfgang von Goethe, híres német költő mondta: „Ahány nyelvet beszélsz, annyi embert érsz”.

Az idegen nyelvek tudása megnyitja előttünk az ajtót a business és az információ világába. Mi lehetne jobb annál, hogy akadályok nélkül társalogjunk ügyfeleinkkel, első forrásból tudjuk meg a híreket, és ezzel együtt az események örvényében legyünk? A nyelveknek köszönhetően tudjuk érteni az idegen nyelvű filmeket, dalokat, különböző nemzetek irodalmi műveit olvashatjuk eredetiben. Sokkal szabadabban érezhetjük magunkat utazásaink közben, ha értjük és beszéljük annak az országnak a nyelvét, ahova utazunk. Ezáltal is kifejezzük tiszteletünket más nemzetekhez.

Viszont az egyik legfontosabb előnye a nyelvtanulásnak – egy új világ felfedezése, más nemzetek, mentalitás, hagyományok, kultúra, szokások és sok más megismerése. Ez a sok újdonság teszi érdekesebbé az életünket. Ez ad lehetőséget másképp nézni a világra és a minket körülvevőkre, különböző szemszögekből közelíteni meg a dolgokat, és bővíteni világnézetünket.

Ungváron számos idegen nyelv tanfolyam van, de kevés az olyan, aki nemcsak nyelvet, de kultúrát és történelmet is tanít. Oktatásunkkal mindig bizonyítjuk, hogy a nyelveket érdekes, szórakoztató és érdemes tanulni. A Live&Learn Idegen nyelv tanfolyam profi tanárok csapatából van alkotva, azzal a céllal, hogy hatékony oktatásban részesítsük diákainkat.

Рівні володіння мовою

Вивчення іноземної мови проходить в декілька етапи, під час проходження яких можна отримати певний рівень володіння мовою. Часові рамки для проходження цих рівнів відрізняються від мови до мови, та від того скільки часу приділяє людина вивченню іноземної мови.
За європейськими стандартами рівні володіння іноземною мовою діляться на такі етапи:

Рівень А – Елементарний користувач

Рівень В – Незалежний користувач

Рівень С – Досвідчений користувач


В межах кожного основного рівня існує поділ на підрівні:


А1 – Мінімальний рівень

• Людина може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. • Може відрекомендуватись або представити когось. • Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. • Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

Пройти тест

А2 – Базовий рівень

• Особа може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. • Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. • Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

Пройти тест

В1 – Рубіжний рівень

• Людина розуміє основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо. • Може спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять на цій мові. • Може скласти зв'язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів. • Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

Пройти тест

В2 – Просунутий рівень

• Розуміє основні ідеї складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються його/її спеціалізації. • Може вільно спілкуватися з носіями мови. • Вміє робити чіткі, детальні повідомлення по широкому колу питань і може викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги та недоліки. • Може вільно спілкуватися з носіями мови. • Може вільно спілкуватися з носіями мови.

Пройти тест

С1 – Автономний рівень

• Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати приховане значення. • Може висловлюватись швидко і спонтанно без особливих труднощів з підбором слів і виразів. • Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. • Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, засобами зв'язку та об'єднанням елементів тексту.

Пройти тест

С2 – Компетентний рівень

• Особа розуміє практично все, що чула або читала. • Може узагальнити інформацію з різних усних та письмових джерел, поєднувати аргументи та думки у пов'язаний текст. • Може висловлюватись безпосередньо, дуже вільно і точно, відрізняючи тонкі відтінки значень навіть в найскладніших ситуаціях.

Пройти тест


Cikkek és hírek

december 26, 2019

Magyar filmek online 🎥 Угорські фільми онлайн

HURRÁ!! УРА!!  Угорський Національний Інститут Кіно цьогоріч заново дарує читачам чудову можливість подивитись 66 угорських фільмів та мультфільмів безкоштовно, онлайн. Вільний доступ відкритий з 20 грудня […]
december 26, 2019

Karácsonyi Rege (Ady Endre) 🎄 Різдвяна Оповідь (Аді Ендре)

В день Різдва / Karácsony хочемо з вами поділитись теплою, душевною поемою нашого любого поета Ady Endre. Ця поема нікого не залишить байдужим. Адже, так головне іноді […]
október 27, 2019

Hogy aludtál?😴 Як спалось?

Кожен любить добре поспати, чи не так? Наприклад українці сплять, як камінь, без задніх ніг або на одне вухо; французи сплять, як дитя; англійці сплять, як […]

Visszajelzések a diákainktól

 • 5 star review  Дуже задоволена уроками з Ренатою. Довго шукала викладача з угорської мови і дуже пощастило потрапити саме до Ренати. Вона вміє доступно та просто пояснити найскладніший матеріал, завжди дасть відповідь на питання та підбере хороший приклад для кращого розуміння.

  thumb Irina Martin
  11/02/2017

  5 star review  Рената - чудовий викладач. Вміє зацікавити, матеріал подає легко і доступно. Дякую))

  thumb Бабущак Оксана
  11/01/2017

  5 star review  Все подобається !Особливо те,що невеликі групи і багато усної практики!Дуже сподіваюсь оволодіти цьою,складною мовою ,за допомогою Ренати!)

  thumb Anastasiya Maniko
  11/02/2017
 • 5 star review  Угорська мова - це та мова, яку краще вчити через спілкування. В такому розмовному форматі на заняттях легко і непомітно учні починають говорити, засвоюють складний матеріал. Позитивне ставлення до навчального процесу відчутно в усьому: підборі матеріалу, спілкуванні з учнями,атмосфері на заняттях. Рената - прекрасний професіонал.

  thumb Ludmyla Koval
  11/05/2017

  4 star review  Рената-чудовий педагог,викладає матеріал ясно і доступно. Мені подобається.

  thumb Наталія Фірцак
  11/02/2017

  5 star review  Дуже цікаво проходять заняття. Доступно викладають дівчата. Нам подобається.

  thumb Крістіна Фатула
  11/01/2017
 • 5 star review  Вивчаю мову вже більше року, он-лайн заняття, все подобається.Так як я з маленькою дитиною, досить складно займатись, але попри все знаходимо компроміс) Рената завжди чітко,просто і доступно все пояснить, можна сказати" розжує". Однозначно рекомендую)Спробуйте не пожалкуєте.

  thumb Тетяна Рожкова
  11/23/2017

  positive review  Моя донька із ВЕЛИКИМ ЗАДОВОЛЕННЯМ вивчає тут англ. та угорську мови. Дякуємо нашому вчителю- Андріані❤⚘

  thumb Вікторія Губані
  1/15/2019

  5 star review  За допомогою Ренати, я тепер не тільки українець Навчання проходить дуже насичено.

  thumb Артур Олійник
  11/03/2017

Jelentkezzen a tanfolyamra!