Смачні факти про Угорщину))
October 13, 2020
Остання підбірка фактів про Угорщину
October 18, 2020

А ми продовжуємо розповідати вам цікаві факти про Угорщину! Підписуйтеся на #цікаварубрикатижня , щоб завжди бути в курсі новин!

.

Отже, чи правда, що в Угорщині знаходиться найромантичніший замок, та чи дійсно 15 мостів у столиці Угорщини?

Цікаво дізнатись? Читай цей пост до кінця!

.

Найромантичніший замок в Угорщині – Bory-vár – Замок Борі, який протягом усього життя будував Bory Jenő – Йено Борі для своєї коханої Ілони. Не дарма його називають пам’ятником вічної любові❤. Bory Jenő був скульптором та митцем у місті Székesfehérvár, де і почав будувати замок в 1923 році, будуючи та декоруючи здебільшого самостійно‍♂️. Сім’я проживала в замку та займалась мистецтвом‍. Сьогодні замок Борі ще називають “Сикешфегирварським Тадж Махалом”!Замок являється витвором мистецтва, з картинними галереями, садами та неймовірними архітектурними спорудами. Однозначно радимо відвідати цей шедевр!

.

Чи пробували ви колись порахувати скільки ж мостів над Дунаєм? Якщо катались на ️кораблику по Дунаю, тоді точно рахували! Але не всі мости знаходяться в серці міста. По всьому місту дійсно розташовані 15 мостів, 2 з яких залізничні. Деякі мости являються окремими шедеврами мистецтва і варті уваги.

Серед них найвідоміші: Széchenyi lánchíd, Erzsébet híd, Szabadság híd, Petőfi híd, Rákóczi híd, Margit híd та інші. (híd – міст)

Подорожуйте Угорщиною!

.

Було цікаво? Ставте лайки, коментуйте та не забувайте підписатися на наш #цікаварубрикатижня! І вже в наступному пості ми вам розкажемо де правда, а де вигадка:

Назву столиці обирали серед різних варіантів: Budapest, Etelvár, Ikervár, Delivár, Hunvár, Bájkert, Dunagyöngye, Honderű.

Деякі угорські слова мають схоже звучання з українськими словами.

_________________________________

Live Learn

⬜ +380957233042

⬜ +380986387917

м.Ужгород,пл.Ш.Петефі,47 (2 поверх)

#цікаварубрикатижня #livelearn #вчимоугорську #мовнийцентр #мовнашкола #цікаво #цікавіфакти #угорськамова #цікаво #замокбори #венгрия #венгерскийязык #ужгород

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *