Як визначити свій рівень мови?

Подорожуємо!
January 8, 2021
Як підготувати свою англійську до подорожі?
March 19, 2021

Визначення рівня володіння іноземною мовою – це запорука успішної побудови навчальної програми. Згідні? Скласти правильне резюме, в якому, як правило, обов’язково зазначається рівень володіння мовою, або продовжити вдосконалення своїх мовних навичок, це тільки два випадки, в яких не завадило б точно знати, яким рівнем іноземної мови ви володієте. Сьогодні ми поділимося з вами порадами, за допомогою яких ви зможете визначити ваш рівень мови самостійно.

Найдоступніший спосіб перевірити свій рівень іноземної мови – пройти онлайн тестування.‍ Наприклад, ми в Live Learn тестуємо наших учнів за допомогою наступних тестів.

.

Тестування з угорської мови

️Елементарний: https://bit.ly/3q7mBeX

️Середній: https://bit.ly/3ryDBLk

Тестування з англійської мови

️Елементарний: https://bit.ly/2LAlHZg

️Просунутий: https://bit.ly/3q7OjYN

.

Слід пам’ятати, ❗що подібні тести визначають лише рівень теоретичних знань. Краща перевірка рівня мови – це довіритися професіоналам своєї справи. ‍‍

Вчитель зможе не тільки реально оцінити знання лексики та перевірити те, як учень будує речення, але й загалом дасть оцінку його умінням користуватися мовою. Рівень володіння іноземною мовою визначається не тільки словниковим запасом і знанням граматики, важливе також уміння сприймати інформацію на слух і живе спілкування. ‍♀️‍♂️

Для самостійного оцінення свого рівня ми ще радимо звернути увагу на

➡️ Загальноєвропейські Рекомендації з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання (англ. Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment).

На фото   ви знайдете 6 рівнів, з описом кожного , і зможете зрозуміти, якими мовними навичками передбачено володіти на конкретному рівні. Ці описи можна використовувати до будь-якої з мов, що використовується у Європі.

.

  

.юю

❗Незважаючи на це, при визначенні рівня іноземної мови радимо звернутися до спеціаліста,‍‍ щоб перевірити всі межі мови: починаючи з граматики і закінчуючи лексикою. Таким чином, можна скласти повну картину знань і визначити для себе, на що потрібно особливо звернути увагу. Адже часто буває і таке, що людина добре знає граматику, але не вміє висловлювати свою думку іноземною мовою або навпаки. Тому, ми з радістю чекаємо вас на тестування з англійської та угорської мови.

_________________________________

Live Learn

⬜ +380957233042

⬜ +380986387917

м.Ужгород,пл.Ш.Петефі,47 (2 поверх)

#мовнийцентр #мовнашкола #вчимоугорську #вчимоанглійську #ужгород #україна #закарпаття #livelearn #англійська #угорська #мова

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *