Із 1 вересня ми за новою адресою!
August 12, 2020
Наш оновлений мовний центр
August 31, 2020
Show all

Підготовка до ЗНО!

‼️До наступного ЗНО з англійської – більше року📅, тобто якраз є час підготуватися як слід. В теорії підготовку до ЗНО потрібно починати з першого дня у школі👩‍🏫, прямо під час лінійки; але більшість людей все ж не проводять все дитинство, зарившись носом у підручник📖. Ми можемо надолужити ці роки у стислий термін – рік, пів року, а для екстремалів – і кілька місяців🕝. Ми почнемо з базових речей: розберемо типові помилки, які роблять у тестах, і навчимо їх уникати; складемо і закріпимо словниковий запас, потрібний для розуміння всіх текстів; відпрацюємо вміння висловлювати свою думку так, щоб не було соромно писати лист англійській королеві👸; і покажемо кілька прийомів, які дозволять швидко зорієнтуватися навіть у зовсім не близьких для вас темах. Після регулярних занять скласти ЗНО буде для вас не набагато складніше, ніж, наприклад, почистити зуби чи зробити зарядку😃. Можливо, вийде не ідеально; але точно вийде добре. Ймовірно, ви будете зустрічати речі, яких не знаєте; але точно навчитеся здогадуватися, про що йдеться.

Регулярність занять – необхідна умова, а от як і коли вони проходитимуть – вирішувати вам🤷‍♀️. З вересня ми знову будемо працювати “вживу”👥, а якщо за час карантину ви полюбили онлайн заняття💻 або живете далеко від Ужгорода – для вашої зручності ми користуємося всіма онлайн майданчиками.

⁉️Як проходить запис до нас? І як проходитимуть заняття?
Запис всього за 3️⃣ кроки.
➡️Напишіть✍️ або зателефонуйте📲 0957233042 нам.
➡️Уточнюємо графік 📅 з вчителем. В тиждень переважно 2 заняття повинні бути. Уроки тривають 60 хвилин. Ви можете обрати як індивідуальні, так і парні чи групові заняття (75 хв). На парні або групові можуть записатись ваші друзі!😃 Адже разом готуватись може бути значно легшим!
➡️Після цього приходите на безкоштовний пробний урок, на якому визначаємо ваш рівень.
➡️Потім ви оплачуєте навчання за зручною абонементною системою.
➡️На наступному уроці вже починаємо інтенсивну підготовку на екзамен.

З нами у вас точно не залишаться План індивідуально підберемо до вашого рівня, щоб не вивчати те що вже знаєте.🙅‍♀️ А те що не знаєте, будемо розбирати до тих пір, поки все стане зрозумілим.😊

Не вагайтеся, записуйтеся!😏

📌 Наша адреса: пл. Шандора Петефі 47, 2 поверх (будинок побуту).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *