Переваги та недоліки онлайн навчання

Рекмоендації фільмів від наших вчителів!
December 23, 2020
Лайфхаки для результативного навчання
December 28, 2020

З кожним днем тема онлайн навчання стає все більш популярною. Хтось спробував і зрозумів, що онлайн навчання – це комфортно і класно, а хтось досі не розуміє, як саме почати вчитися в режимі онлайн.‍Поговоримо?

Важливо зрозуміти для початку, що дистанційне навчання, та онлайн навчання – це дві різні речі. ‍♀️

Онлайн навчання – це заняття з вчителем в реальному часі через відеозв’язок, тобто віртуальна зустріч вчителя та учня, розбір матеріалу на занятті. А дистанційне навчання – це коли студент отримує навчальний матеріал від вчителя і навчається сам.

Наш мовний центр займається онлайн навчанням. Елементи дистанційного навчання присутні також, адже коли хтось із учнів відсутній на занятті, ми висилаємо навчальний матеріал для самостійного опрацювання.

✅Основні переваги онлайн навчання: доступність, мобільність, економія грошей і часу на добирання.

➡️Ми підлаштовуємось під кожного учня, і робимо все для того, щоб учень комфортніше навчався, тут ми маємо на увазі формати матеріалів, працюємо з фото, з google document, якщо учень не може скачати/відкрити файл – просто пишемо в чат все, що необхідно для заняття, чи висилаємо наперед, щоб учень роздрукував. Працюємо через скайп, месенджер у фейсбуці, google meet, viber, telegram та ін. Нам дійсно важливо, щоб урок був комфортним, і ефективним.

Багато хто вважає мінусом онлайн навчання те, що нема живого спілкування. Хоча через відеозв’язок ми маємо і зоровий контакт, і слуховий, і жести використовуємо.‍♂️ Єдине, що не можемо використовувати – це паперові карточки, чи якісь ігри. Хоча, зараз вже з’явилося багато можливостей створювати карточки, ігри в форматі діджітал, чим ми і користуємося.

Ми стараємося мінімізувати необхідні дії і використовувати такі платформи, де дитині потрібно тільки перейти за посиланням і підключитися до уроку.Ми розуміємо причини, але і пропонуємо рішення. ‍♀️

Наш мовний центр цікавими шляхами допоможе вам та вашим дітям спробувати онлайн навчання! Наші вчителі допоможуть не тільки освоїти весь необхідний матеріал, але й за допомогою веселих ігор та цікавих методів будуть підтримувати потрібний темп навчання.‍

Пару фактів про наших учнів можна прочитати на фото в каруселі

.

.

Хочете також спробувати онлайн навчання?

Телефонуйте +380957233042 або пишіть нам в direct

#онлайннавчання #онлайн #ужгород #мовнийцентр #мовнашкола #цікаво

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *