Знайомимо вас з нашою командою! (продовження)

ЯК СТВОРИЛАСЬ НАША МОВНА ШКОЛА ?
July 6, 2020
Знайомимо вас з нашою командою! (продовження)
July 24, 2020
Show all

Всім привіт! Сьогодні ми познайомимо вас з нашим викладачем Михайлом.☺️ Тож читайте нижче⬇️
🙋‍♀️Я навчаю англійській мові з кінця 2019 року. Мене справді цікавить особистість кожного учня, його інтереси💭, смаки і вподобання. Кожна людина має теми, на які їй цікаво говорити, і питання, на які хоче знайти відповіді🤷; моя справа як викладача мови — показати, де шукати ці відповіді, і дати засіб для вираження думок🗣️💬.
З підлітками ми слухаємо (і зрештою розуміємо) пісні Біллі Айліш🔥, говоримо про майбутнє, технології🚀  і спорт; з дітьми готуємося до походів і вчимося визначати мрії🌠; з дорослими плануємо тури рок-гуртів і торгуємося при купівлі уявної машини🚘.
Чим би не цікавилася людина, це можна обговорити англійською🇺🇸  — і ми це обов’язково обговоримо: детально, ввічливо і дружньо🤗. Так само персоналізована і форма навчання: якщо вам подобаються тести 📑 — ви отримаєте тести, якщо любите писати 📝 — писатимете багато і часто, а якщо хочете говорити, але поки соромитеся, — дуже скоро зрозумієте, що вмієте підтримати бесіду.
Орієнтація на особистість не заважає дотримуватися стандартів. 💯Всі ці підходи дозволять підготуватися і до ЗНО, і до профільних екзаменів, покращити знання мови для пошуків кращої роботи чи просто кращих успіхів у школі, щоб наздогнати і обігнати пихатих однолітків, які вчили англійську довше. Інколи буде важко, але цікаво🧐🤫

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *