Здійснюємо ідеї в реальність!

Halloween 2018
October 31, 2018
80 nap alatt a Föld körül. Filmezés.
November 22, 2018

Майстер-клас для дітей угорською мовою

У нас зародилась ідея провести цікаву подію для дітей – майстер-клас на угорській мові. Нам захотілось поєднати приємне з корисним і внести у це все практику іноземної мови.

Ця подія була розрахована на дітей, які вивчають угорську мову. Темою майстер-класу була “Осінь“. Вдалось успішно поєднати виготовлення осінніх аплікацій та спілкування. Ми спілкувались про осінь, осінню погоду, плоди осені, співали та творили. Творчість однозначно зближує і розкриває людину! Важливо, щоб ми використовували іноземну мову не тільки на заняттях, але і за його межами. А коли нема де практикувати мову, ми завжди прийдемо на допомогу!

На платформі нашої школи будемо  проводити такі майстер-класи все частіше. Можливо не тільки для дітей, але й для дорослих це стане цікавим заняттям.

Ось невеличке відео з нашого заняття:

 

#LiveandLearn #hungarian #magyar #венгерский #угорська #изучениевенгерского #вивченняугорської #курсиугорської #мастерклас #майстерклас #практика #gyakorlat #language #nyelv #instalearn #study #learning #навчання #мова #вчительугорської #преподаватель #венгрия #угорщина #hungary #magyarország #budapest #gyerek #діти #дитина #курсидлядітей

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *