Our Autumn Courses:- Hungarian lessons for beginners, online


- English and Hungarian lessons for advanced students, level A2-B1, online


- English ZNO courses, online


- Hungarian and English speaking club for children and adults.


Choose the best for yourself and your family!


Numbers - facts

7

years of experience


700+

satisfied students


200

unique and useful articles


2

thematic workshops


34

training seminars


Advantages

Pleasant atmosphere
Lessons held
by native speakers
Real life dialogues.
Real life situations.
Satisfaction with the result
parallax background

Відкрий для себе світ разом з Live&Learn

Курси іноземних мов Live and Learn успішно працюють з 01 липня 2016 року. Ми знаходимось в місті Ужгород, у Закарпатській області, в Україні. На наших курсах Ви маєте можливість вивчати угорську та англійську мову, також пропонуємо вивчення української мови для іноземців, та для тих, хто хотів би покращити свої знання. 

Угорську мову називають другою найважчою мовою світу. Це дійсно так, нікого не будемо переконувати у протилежному. Але її Можна вивчити, вона до того ж цікава, незвична та логічна мова, тому її варто вивчати. 

Англійська мова являється пріоритетною в світі, тому що це мова сучасності, особливо бізнесу, інтернету та подорожей. Ця мова завжди залишатиметься актуальною для дорослих та дітей.

З викладанням української мови ми хотіли би популяризувати її серед іноземців, які проживають в Україні, або тут хотіли би розвивати свою справу, а також серед жителів української діаспори, які мають бажання підтримувати та розвивати свою рідну мову. 

У наш час вже мало хто задає собі питання «Навіщо вивчати іноземні мови?» Ми з дитинства починаємо розуміти, що знання ще однієї мови, крім рідної, відкриває перед нами численні можливості та перспективи. Як сказав Йоганн Вольфганг фон Ґете, відомий німецький поет: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина».

Знання іноземних мов відкриває перед нами двері у світ бізнесу та інформації. Що може бути кращим, ніж спілкуватися з партнерами по бізнесу без перешкод, дізнаватися інформацію з перших уст, тим самим, бути у вихорі подій? Завдяки мовам можемо розуміти іноземні фільми, пісні, читати твори різних народей в оригіналі. Під час подорожей ми можемо почувати себе вільніше, знаючи мову країни, в яку ми поїхали. Цим самим ми виражаємо повагу до інших націй. 

Але, одна з основних плюсів вивчення іноземної мови – це відкриття для себе іншого світу, інших народів, менталітету, традицій, культури, звичок та багато іншого. Це все нове вносить у наше життя цікавинку. Це дає нам можливість дивитись на світ та на оточуючих інакше, підходити до ситуацій з різних сторін, розширювати свій кругозір.

Мовних курсів в Ужгороді не мало, але мало тих, хто навчає не тільки мові, але й культурі та історії. Ми навчаємо, доводячи кожного разу, що мови вчити цікаво, весело, варто та однозначно результативно.
Live&Learn Курси іноземних мов створене з команди викладачів для того, щоб Вам було легко і цікаво вивчати іноземні мови! Explore the world with Live Learn

Our company has been successfully operating since July 1, 2016. We are located in Uzhhorod, Transcarpathia, Ukraine. Being the student of our courses you have the opportunity to learn Hungarian, English and Ukrainian languages. We teach adults and children.

Hungarian is known as the second complicated language in the world. We will not deny this, but it can be learned, and we will help you! At the same time Hungarian is interesting, unusual and logical. It is worth learning it. We would like to promote the Hungarian language, culture, art in Transcarpathia and beyond. We definitely want to maintain and develop Hungarian identity on our region.

It’s not a secret that English is an international language. It is the language of business, the internet, information and travel. This language will be popular and actual for a long time.

We offer to learn Ukrainian language for foreigners who live, study or have businesses in Ukraine. Also we would like to promote this language among the Ukrainian diaspora, who have a desire to maintain and develop their native language.

In the modern world, few have asked themselves "Why do I need a foreign language?" From childhood we begin to understand that the knowledge of another language opens numerous doors. As Johann Wolfgang von Goethe a famous German poet said: “As many languages you know, as many times you are a human being”.

Knowledge of foreign languages also opens the door to the world of business and information. What could be better than communicating with business partners without interpreters, learn first-person information, thus, being in a whirlwind of events! Thanks to the knowledge of foreign languages we are able to understand foreign films, songs, read the works of different authors, communicate with new people and many other. We can feel more free during our travels when we understand and speak the language of the country we travel to. Thus, we also express our respect for other nations.

However, one of the main advantages of the knowledge of a foreign language is to discover another world, another people, mentality, traditions, culture, habits and much more. This gives us the opportunity to look at the world and others around, to approach situations from different sides, expand our horizons.

There are many foreign language courses in Uzhhorod, but there are few who teach not only language but also culture and history. We teach adults and children and successfully prove every time that languages are interesting, fun and worth learning. The Live&Learn Foreign language course is made up of a team of professional teachers to provide effective teaching for our students.

Рівні володіння мовою

Вивчення іноземної мови проходить в декілька етапи, під час проходження яких можна отримати певний рівень володіння мовою. Часові рамки для проходження цих рівнів відрізняються від мови до мови, та від того скільки часу приділяє людина вивченню іноземної мови.
За європейськими стандартами рівні володіння іноземною мовою діляться на такі етапи:

Рівень А – Елементарний користувач

Рівень В – Незалежний користувач

Рівень С – Досвідчений користувач


В межах кожного основного рівня існує поділ на підрівні:


А1 – Мінімальний рівень

• Людина може розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також будувати елементарні речення з метою задоволення конкретних потреб. • Може відрекомендуватись або представити когось. • Може запитувати і відповідати на запитання про деякі деталі особистого життя, про людей, про речі тощо. • Може взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

Пройти тест

А2 – Базовий рівень

• Особа може розуміти ізольовані фрази та широко вживані вирази, необхідні для повсякденного спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. • Може спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. • Може описати простими мовними засобами вигляд свого оточення, найближче середовище і все, що пов’язане зі сферою безпосередніх потреб.

Пройти тест

В1 – Рубіжний рівень

• Людина розуміє основні ідеї простих чітких даних зі знайомих областей, що регулярно зустрічаються на роботі, в школі, на відпочинку тощо. • Може спілкуватись в більшості ситуацій, що можуть виникнути під час подорожування в районі, де говорять на цій мові. • Може скласти зв'язне повідомлення на теми, які знайомі чи які відносяться до особистих інтересів. • Може описати враження, події, мрії, надії і прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку та плани.

Пройти тест

В2 – Просунутий рівень

• Розуміє основні ідеї складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі технічні теми, що стосуються його/її спеціалізації. • Може вільно спілкуватися з носіями мови. • Вміє робити чіткі, детальні повідомлення по широкому колу питань і може викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги та недоліки. • Може вільно спілкуватися з носіями мови. • Може вільно спілкуватися з носіями мови.

Пройти тест

С1 – Автономний рівень

• Може розуміти широкий спектр достатньо складних та об’ємних текстів і розпізнавати приховане значення. • Може висловлюватись швидко і спонтанно без особливих труднощів з підбором слів і виразів. • Може ефективно і гнучко користуватись мовою у суспільному житті, навчанні та роботі. • Може чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами, засобами зв'язку та об'єднанням елементів тексту.

Пройти тест

С2 – Компетентний рівень

• Особа розуміє практично все, що чула або читала. • Може узагальнити інформацію з різних усних та письмових джерел, поєднувати аргументи та думки у пов'язаний текст. • Може висловлюватись безпосередньо, дуже вільно і точно, відрізняючи тонкі відтінки значень навіть в найскладніших ситуаціях.

Пройти тест


Articles and News

August 29, 2021

Розпочніть вересень з Live Learn

Розпочніть вересень з Live Learn . Відкриваємо набір на навчання з та . Що ми пропонуємо для дорослих онлайн та офлайн: Групові заняття – 112,50 грн […]
August 29, 2021

Звідки взяти час та натхнення для своїх справ?

Як часто ви чуєте або кажете фразу «Я не мав часу», «Я не встиг»? Я, як викладач, дуже часто чую цю фразу, і кажу її не […]
August 20, 2021

Розмовний клуб Live Learn

Друзі, ділимося з вами інформацією, якщо ще не чули, ми щосуботи проводимо розмовний клуб з угорської та англійської мови. (В кінці посту вся інформація, обов’язково дочитайте) […]

Feedbacks from our students

 • 5 star review  За допомогою Ренати, я тепер не тільки українець Навчання проходить дуже насичено.

  Артур Олійник Avatar Артур Олійник
  November 3, 2017

  4 star review  Рената-чудовий педагог,викладає матеріал ясно і доступно. Мені подобається.

  Наталія Фірцак Avatar Наталія Фірцак
  November 2, 2017

  5 star review  Вивчаю мову вже більше року, он-лайн заняття, все подобається.Так як я з маленькою дитиною, досить складно займатись, але попри все знаходимо компроміс) Рената завжди чітко,просто і доступно все пояснить, можна сказати" розжує". Однозначно рекомендую)Спробуйте не пожалкуєте.

  Тетяна Рожкова Avatar Тетяна Рожкова
  November 23, 2017
 • 5 star review  Рената очень положительный человек.Может подстроиться под любого студента и найти к нему подход.Рекомендую!

  Andreyanov Ihor Avatar Andreyanov Ihor
  November 3, 2017

  positive review  Моя донька із ВЕЛИКИМ ЗАДОВОЛЕННЯМ вивчає тут англ. та угорську мови. Дякуємо нашому вчителю- Андріані❤⚘

  Вікторія Губані Avatar Вікторія Губані
  January 15, 2019

  5 star review  Зрозуміло,доступно і цікаво ! Дякуючи Ренаті.Рекомендую

  Nikolaj Pava Avatar Nikolaj Pava
  November 2, 2017
 • 5 star review  Одна з найважчих мов світу- це угорська мова. Але з таким викладачем, як Рената вивчення цієї мови приносить тільки задоволення. Дякую за цікаві заняття.

  Zhenichka Lebovich Avatar Zhenichka Lebovich
  November 1, 2017

  5 star review  Занимались с мужем венгерским. Муж заговорил меньше чем за год. Мне, к сожалению, пришлось оставить занятия, но пока занималась - очень нравилось. Материал подавался легко и доступно, атмосфера на уроке была непринужденной и занятия не тянулись бесконечно, а проходили интересно! Нам очень понравилось�

  Valeriya Oliynyk Avatar Valeriya Oliynyk
  November 1, 2017

  5 star review  Професійні викладачі, інтерактивні, цікаві заняття, і просто неперевершена атмосфера ���

  Gabriella Beida Avatar Gabriella Beida
  November 1, 2017

Sign up for the course!